לא מצליחים להיפטר מכאבי הברכיים שלכם?
מלאו את הפרטים ונציג אפוסתרפיה יחזור אליכם בהקדם!
שיטת אפוסתרפיה מבוססת על ידי מערכת הליכה המוצמדת לסוליית הנעל ומותאמת באופן אישי לכל מטופל. מחקרים מוכיחים כי הטיפול יעיל ושיעורי ההצלחה שלו גבוהים מאוד. עד כה טופלו מעל 60,000 מטופלים בישראל, והטיפול נכנס לבתי חולים בארץ ובארצות הברית. באתר זה תמצאו המלצות רבות על הטיפול. אל תתנו לכאבים להפריע לכם לחיות, מלאו פרטיכם וקבלו ייעוץ ומבדק הליכה במרכז אפוס חינם ללא כל התחייבות.
שם:
דוא"ל:
טלפון:
-

האם ספינינג גורם לכאבי ברכיים?

האם ספינינג גורם לכאבי ברכיים?

האם אתם אוהבים שיעורי ספינינג אבל חוששים שהם גורמים לכם לכאבי ברכיים? ייתכן וזו הסיבה לכאבים שאתם חשים, אך כדי להפריך את המיתוס, ספינינג נחשב דווקא כפעילות אירובית בטוחה ביחס לריצה, למשל.

ובכל זאת, אתם בהחלט יכולים לגרום לעצמכם נזק רב אם אינכם מדוושים בצורה נכונה. כאבי ברכיים כתוצאה מספינינג נגרמים כתוצאה מהעומס הרב שנוצר על מפרק הברך. מספיקה תנועה אחת לא נכונה והעומס יכול להגיע עד פי כמה וכמה ממשקל הגוף שלכם.

באיזה אזור בברך אתם מרגישים את הכאבים?

אם הכאבים מתרכזים בחלק הקדמי של הברך, ייתכן שמושב האופניים שלכם נמוך מדי. מושב נמוך גורם לכפיפת יתר של הברך.

אם הכאבים מתרכזים בחלק האחורי של הברך, ייתכן שהמושב דווקא גבוה מדי. מושב גבוה מדי גורם לפשיטת רגל.

טיפים למניעת כאבי ברכיים בעת שיעור ספינינג

רוצים להמשיך ליהנות מסוג הספורט האהוב עליכם מבלי לסבול מכאבים? במאמר הבא תקבלו את כל הטיפים למניעת כאבי ברכיים בעת שיעור ספינינג.

טיפול בשיטת אפוסתרפיה לכאבי ברכיים בספורט

טיפול אפוסתרפיה לכאבי ברכיים

אפוסתרפיה היא שיטת טיפול ללא ניתוחים וללא תרופות המבוססת על מערכת הליכה ייחודית לכל מטופל שתפקידה להסית עומסים מהאזור הפגוע בברך, להפחית כאבים ולשפר את התפקוד בבעיות ברכיים.

הטיפול אינו מצריך מכם לפנות זמן מיוחד, אלא הוא מתבצע בזמן הנוח לכם: בבית, בעבודה ואפילו בסידורים. כל שעליכם לעשות זה ללכת עם הנעליים המיוחדות לפרק זמן קצר ביום וזהו.

טיפול בשיטת אפוסתרפיה מותאם באופן אישי על פי מבנה הגוף והצורך של כל מתאמן, והוא מומלץ הן לשיקום לאחר פציעות ספורט והן כמסייע להתאוששות מהירה והערכות לפעילות ספורטיבית.

טיפול בשיטת אפוסתרפיה מתאים לספורטאים שנאלצו להפחית את תדירות האימונים או להפסיקם בעקבות פציעה או כאב ולכל מי שמעוניין להיכנס לכושר ולהתחיל לבצע פעילות גופנית כשגרה בצורה בטוחה ונכונה.

הטיפול מסובסד על ידי כל קופות החולים ועל ידי חברות הביטוח כלל והראל.

טפלו בכאבי הברכיים שלכם ללא ניתוחים באמצעות שיטת אפוסתרפיה!

לקבלת ייעוץ ומבדק הליכה חינם ללא התחייבות מלאו את פרטיכם כאן!

 

סדנאות אפוסתרפיה לכאבי ברכיים
 
 

עם התגית: , , ,
נשלח ב כאבי ברכיים בספינינג, כאבי ברכיים וספורט

כתיבת תגובה

טיפול אפוסתרפיה לכאבי ברכיים