לא מצליחים להיפטר מכאבי הברכיים שלכם?
מלאו את הפרטים ונציג אפוסתרפיה יחזור אליכם בהקדם!
שיטת אפוסתרפיה מבוססת על ידי מערכת הליכה המוצמדת לסוליית הנעל ומותאמת באופן אישי לכל מטופל. מחקרים מוכיחים כי הטיפול יעיל ושיעורי ההצלחה שלו גבוהים מאוד. עד כה טופלו מעל 60,000 מטופלים בישראל, והטיפול נכנס לבתי חולים בארץ ובארצות הברית. באתר זה תמצאו המלצות רבות על הטיפול. אל תתנו לכאבים להפריע לכם לחיות, מלאו פרטיכם וקבלו ייעוץ ומבדק הליכה במרכז אפוס חינם ללא כל התחייבות.
שם:
דוא"ל:
טלפון:
-

למה כואבות לי הברכיים אחרי ריצה?

למה כואבות לי הברכיים אחרי ריצה?

הגורם העיקרי לכאבי ברכיים אחרי ריצה הוא נעילת נעליים לא מתאימות. הרבה אנשים בוחרים את נעלי הספורט שלהם לפי הצבע או החברה, ולא לפי סוג הספורט אותו הם מבצעים ולפי מנח הרגל שלהם.

ישנן חנויות המחזיקות הליכון ותוכנה מיוחדת המאפשרת לבדוק ולהתאים את מבנה וסוג הנעל במיוחד בשבילכם. גם אם אתם מודדים נעל והיא נראית לכם נוחה, היא לא בהכרח מספקת את התמיכה לה כף הרגל שלכם זקוקה.

בנוסף, יתכן ואתם רצים על משטחים משופעים או לא תקינים, לדוגמא: כביש משופע או שיפוע חד על ההליכון. שיפועים חדים עלולים בהחלט לגרום לכאבי ברכיים חריפים.

כאבי ברכיים אחרי ריצה חולפים, לרוב, לאחר מספר ימים. אולם אם הכאבים מחמירים ומשבשים את השגרה היומיומית שלכם, אל תתעלמו מהם, אחרת תגרמו לעצמכם נזק רב.

כך תמנעו כאבי ברכיים לאחר ריצה

1. העלו את כמות האימונים בהדרגה ובצורה מבוקרת

2. חזקו את שרירי הגוף שלכם

3. בצעו חימום לפני כל אימון

4. בצעו מתיחות בסיום כל אימון

5. הפסיקו את הפעילות אם מופיעים כאבים בברכיים

רוצים לקבל טיפים נוספים?

קבלו את כל הטיפים החשובים למניעת כאבי ברכיים לאחר ריצה

טיפול אפוסתרפיה לכאבי ברכיים אחרי ריצה

טיפול אפוסתרפיה לכאבי ברכיים

שיטת אפוסתרפיה היא שיטת טיפול המתבצעת ללא כל ניתוחים או בדיקות פולשניות. השיטה, שפותחה על ידי שני רופאים ישראלים וזוכה להצלחה בכל העולם, מבוססת על מערכת הליכה המותאמת לכל מטופל באופן אישי על ידי פיזיותרפיסט מומחה של אפוסתרפיה.

מערכת ההליכה מורכבת מיחידות ביו-מכאניות שמוברגות בסוליית הנעל. הרפידות מפחיתות עומס מהאזור הפגוע במפרק ומפזרות אותו על מנת להפחית את הכאב, ובנוסף, הרפידות מאמנות את המערכת העצבית כך שהשרירים יעבדו בתיאום ובתזמון מדויק.

טיפול בשיטת אפוסתרפיה מותאם באופן אישי על פי מבנה הגוף והצורך של כל מתאמן, והוא מומלץ הן לשיקום לאחר פציעות ספורט והן כמסייע להתאוששות מהירה והערכות לפעילות ספורטיבית.

טיפול בשיטת אפוסתרפיה מתאים לספורטאים שנאלצו להפחית את תדירות האימונים או להפסיקם בעקבות פציעה או כאב ולכל מי שמעוניין להיכנס לכושר ולהתחיל לבצע פעילות גופנית כשגרה בצורה בטוחה ונכונה.

נכון להיום טופלו מעל 40,000 מטופלים באמצעות שיטת אפוסתרפיה לכאבי ברכיים, רבים מהם ספורטאים ואנשים העוסקים בריצה, שקיבלו את החיים שלהם בחזרה.

טפלו בכאבי הברכיים שלכם ללא ניתוחים באמצעות שיטת אפוסתרפיה!

לקבלת ייעוץ ומבדק הליכה חינם ללא התחייבות מלאו את פרטיכם כאן!

 

סדנאות אפוסתרפיה לכאבי ברכיים
 
 

עם התגית: , , ,
נשלח ב כאבי ברכיים וספורט, כאבי ברכיים וריצה

כתיבת תגובה

טיפול אפוסתרפיה לכאבי ברכיים