לא מצליחים להיפטר מכאבי הברכיים שלכם?
מלאו את הפרטים ונציג אפוסתרפיה יחזור אליכם בהקדם!
שיטת אפוסתרפיה מבוססת על ידי מערכת הליכה המוצמדת לסוליית הנעל ומותאמת באופן אישי לכל מטופל. מחקרים מוכיחים כי הטיפול יעיל ושיעורי ההצלחה שלו גבוהים מאוד. עד כה טופלו מעל 60,000 מטופלים בישראל, והטיפול נכנס לבתי חולים בארץ ובארצות הברית. באתר זה תמצאו המלצות רבות על הטיפול. אל תתנו לכאבים להפריע לכם לחיות, מלאו פרטיכם וקבלו ייעוץ ומבדק הליכה במרכז אפוס חינם ללא כל התחייבות.
שם:
דוא"ל:
טלפון:
-

מהם סוגי הטיפולים השמרניים לכאבי ברכיים (ללא ניתוח)?

מהם סוגי הטיפולים השמרניים לכאבי ברכיים (ללא ניתוח)?

העובדות מראות כי תלונות על כאבים בברכיים נפוצות כיום, בעיקר בקרב ספורטאים או מבוגרים. מה שברור לא פחות, הוא שכאבים אלה אינם נעימים כלל: מעבר לתחושות חוסר הנוחות והכאב, בכוחם להגביל את תנועתו של האדם, ואף לגרום לנזק בלתי הפיך לגופו.

כשזה נוגע לטיפולים בכאבי הברכיים, קבוצה שלמה של טיפולים נכנסת לתמונה. חלק ניכר מהם נמנה על קטגוריית הטיפולים השמרניים.

מהם הטיפולים השמרניים הנפוצים ביותר לכאבי ברכיים?

1. טיפולים לחיזוק השרירים

הסוג הראשון של טיפול בכאבי ברכיים מבוסס על מגוון רחב של פעולות, אשר תכליתן היא לחזק את השרירים באזור זה של הגוף. תחתיו, ניתן למנות את הטיפולים הפיזיותרפיים, אשר מבוססים על סדרה של תרגילים שונים, שתכליתם חיזוק שרירים בברך ומתחיתם, עיסויי רקמות באזור ועוד. חלק מהתרגילים ניתן לבצע בבית, בעוד אחרים רצוי שייעשו בהדרכה צמודה של פיזיותרפיסט.

גם טיפולים הידראוליים, המתבצעים בתוך המים, יכולים לחזק שרירים באזור הברך. ואגב, פעילות כמו שחיה נחשבת למצוינת, מהבחינה הזו, ולו מכיוון שהיא לא כוללת בתוכה זעזועים מכל סוג.

2. עזרי תנועה

הרפואה המודרנית, ובעיקר הפיזיותרפיה או האורתופדיה, פיתחה במרוצת השנים לא מעט עזרים, המיועדים לבעיות הנוגעות לברך. כאן, ייכנסו לתמונה כל אותם מדרסים, מקלות ועזרי הליכה, ברכיות ועוד. חשוב לתת את הדעת גם על בחירת נעל איכותית, מותאמת אישית, שתקטין את הזעזועים.

3. תרופות נוגדות כאב

שיטה אחרת באמצעותה ניתן להקטין כאבי ברכיים עד למינימום האפשרי מבוססת על נטילת תרופות משככות כאבים מסוגים שונים. לרוב, המדובר הוא על תרופות כלליות לשיכוח כאבים בגוף, ביניהן אטופן או ארקוקסיה. חשוב להדגיש כי השפעת תרופות אלה נחשבת לקצרת מועד.

4. תוספי מזון

בשנים האחרונות, עלו קרנם של תוספי המזון לטיפול בבעיות רפואיות מסוגים שונים, וגם בכאבי ברכיים. בין תוספי המזון לבעיה זו, חלקם הגדול טבעיים, ניתן למנות כאלה שתכליתם טיפול או מניעה בשחיקת סחוס, כמו גם הכאב שנלווה לכך: גלוקוז אמין, אומגה 3, סלדרין, מגה גלופלקס ועוד.

5. פעילות גופנית

לבסוף, לא ניתן שלא להתייחס לתפקידו של אורח חיים פעיל ובריא בהקשר של כאבי ברכיים. ההמלצה הברורה היא לשמור על משקל גוף תקין, ולהקפיד בפעילות גופנית סדירה: בעיקר הליכה או שחיה, פחות ריצה (היוצרת עומס על הברכיים). רצוי לבצע תרגילי הרפיה וחימום לפני כל פעילות שכזו. קבלו מידע נוסף על כאבי ברכיים ופעילות גופנית.

6. טיפול באמצעות שיטת אפוסתרפיהטיפול אפוסתרפיה לכאבי ברכיים

טיפול אפוסתרפיה מבוסס על מערכת הליכה המותאמת באופן אישי לכל מטופל על ידי פיזיותרפיסט מומחה לשיטת אפוסתרפיה (אפוסתרפיסט). לאפוסתרפיה מערכת הליכה המורכבת מרפידות ביו-מכאניות שתפקידון להוריד עומס מהאזור הפגוע ולחזור לשגרת חיים בריאה וללא כאבים.

שיטת הטיפול היא טבעית וללא כל ניתוחים והיא הוכחה מחקרית כמפחיתת כאב ומשפרת תפקוד אצל המטופלים בה.

נכון להיום טופלו מעל 40,000 מטופלים באמצעות שיטת אפוסתרפיה לכאבי ברכיים, רבים מהם ספורטאים ואנשים העוסקים בריצה, שקיבלו את החיים שלהם בחזרה.

טפלו בכאבי הברכיים שלכם ללא ניתוחים באמצעות שיטת אפוסתרפיה!

לקבלת ייעוץ ומבדק הליכה חינם ללא התחייבות מלאו את פרטיכם כאן!

 

סדנאות אפוסתרפיה לכאבי ברכיים
 
 

עם התגית: , ,
נשלח ב טיפול בכאבי ברכיים, כאבי ברכיים וספורט
0 תגובות ב“מהם סוגי הטיפולים השמרניים לכאבי ברכיים (ללא ניתוח)?
1 פינגים/מעקבי קישורים עבור "מהם סוגי הטיפולים השמרניים לכאבי ברכיים (ללא ניתוח)?"
  1. […] מקור המאמר: מהם סוגי הטיפולים השמרניים לכאבי ברכיים (ללא ניתוח)? &#821… […]

כתיבת תגובה

טיפול אפוסתרפיה לכאבי ברכיים